Військові не отримають штучний інтелект від Google
Загрузка плеера...

Спеціалісти Google не будуть займатися виготовленням штучного інтелекту для військових. На переконання керівництва компанії, такі розробки можуть принести шкоду суспільству. Про це повідомив генеральний директор Сундар Пічаї.

Таке рішення було ухвалено після протестів співробітників Google проти роботи на Пентагон. Компанія планувала брати участь у проекті зі створення штучного інтелекту для військових безпілотників.

Однак керівник пояснив, що хоч Google не розробляє штучний інтелект для військовослужбовців, але корпорація співпрацює з військовими у сфері кібербезпеки, навчань, призову на службу, охорони здоров’я для ветеранів, а також допомагає у пошуково-рятувальних операціях.

Нагадаємо, розробляти штучний інтелект для військових підрозділ Google почав у лютому цього року. Його готували для Пентагону у рамках проекту Maven.

Керівництво компанії намагалося приховати від суспільства участь в розробці. Однак, після поширення відомостей про відповідний проект у пресі, близько 4 тис. співробітників підписали петицію проти співпраці з Пентагоном, а деякі взагалі звільнилися.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram