Націоналісти знову розгромили табір ромів
Загрузка плеера...

Націоналісти знову взялись за київських ромів. Цього разу радикали вирішили виселити представників національної меншини з Голосіївського національного природного парку, де роми розбили стихійний табір.

Спершу нацдружини висунули ультиматум, вимагаючи, аби поселенці самостійно виїхали з парку і прибрали залишене там сміття. В четвер ввечері націоналісти прийшли до поселення. Праворадикали стверджували, що роми виїхали самостійно, проте на дописі нацдружин у Facebook було видно, як молодики громили будівлі. Через кілька годин після інциденту допис видалили.

Перед цим кияни поскаржились на те, що роми захопили один з кварталів Київського лісництва. Працівник природного парку Олександр Соколенко заявив про засмічення території і самовільну вирубку дерев мешканцями стихійного табору. Активісти кажуть, що звертались до поліції, проте правоохоронці проігнорували проблему.

Нагадаємо, останнім часом в Україні було зафіксовано кілька нападів на ромські табори. Це поселення у Києві, на Львівщині та на Тернопільщині. Про обурення цими діями заявляли у омбудсмена та в ОБСЄ.

Джерело відео: YouTube, Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram