РНБО хоче лібералізації ринку озброєння
Загрузка плеера...

Рада національної безпеки і оборони працює над рішенням про лібералізацію експорту та імпорту військового озброєння. Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов під час проведення ІХ Національному експертного форуму Інституту Горшеніна.

За словами чиновника, відомство готує ряд рішень, котрі будуть прийняті найближчим часом. Зокрема, передбачається надання дозволів на прямий експорт усім вітчизняним виробникам військової техніки та зброї незалежно від форми власності.

Турчинов також зауважив, що із силових структур хочуть зняти всі заборони на прямі контракти із закупівлі зброї за кордоном. Це рішення обґрунтовують тим, що українські виробники не можуть задовольнити всі потреби силовиків.

На думку Турчинова, такі кроки посилять обороноздатність України і водночас дадуть серйозний поштовх розвитку всього вітчизняного оборонно-промислового комплексу.

Крім того, секретар РНБО наголосив, що відомство готове ініціювати перед парламентом зняття обмежень щодо приватизації та залучення інвестицій в українські державні оборонні підприємства.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram