Поштову площу відстоювали в Київраді кулаками
Загрузка плеера...

На Поштовій площі в історичному центрі Києва замість музею можуть звести черговий торговельно-розважальний центр. Депутати Київради провалили голосування про створення музейного комплексу і припинення договору з забудовником ТРЦ.

У четвер під будівлею міськради зібрались активісти, які вимагали нарешті створити музей історії на Поштовій. Втім, старання киян не вплинули на ефективність роботи посадовців.

Ще три роки тому під час підготовки до будівництва на Поштовій площі знайшли унікальні артефакти часів Київської Русі. З того часу міська влада постійно заспокоює киян тим, що історичні знахідки будуть захищені. Для цього київська влада обіцяє створити музей, проте "віз і нині там". У квітні Київрада навіть ухвалила відповідне рішення у першому читанні, проте на сесії, де відбувалось друге читання, не все пішло гладко. Внесені депутатами правки не знайшли підтримки під час голосування. До того ж, до зали прийшли активісти, вимагаючи, аби влада нарешті вирішила долю історичного центру. Вихід із зали заблокували нацдружини, почалась бійка. Частина депутатів втекла через чорний хід.

Зазначимо, на необхідності збереження знайдених на Поштовій площі пам'яток вже наголошували в ЮНЕСКО.

Джерело відео: YouTube, фото з відкритих джерел, Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram