Нацкомісії з тарифів Вовк більше не потрібний
Загрузка плеера...

Колишній голова Нацкомісії з тарифів Дмитро Вовк, вочевидь, назавжди попрощався з регулюванням енергетики та комунальних послуг.

Раніше комісія з відбору заблокувала кандидатуру Вовка, який намагався продовжити роботу у якості члена Нацкомісії. Колишньому керівнику відмовили через брак досвіду роботи в сфері енергетики. ЗМІ поширили інформацію про те, що Вовку готують місце радника, аби він міг і надалі впливати на галузь. Втім, нова очільниця НКРЕКП Оксана Кривенко заявила, що у штаті не передбачена така посада, тож колишньому голові нічого не світить. Новопризначена Кривенко, яка раніше була підлеглою Вовка, додала, що зараз не спілкується зі своїм попередником.

Зазначимо, що у самого Вовка на час його роботи головою Нацкомісії з тарифів радник таки був. І він, на відміну від колишнього керівника, таки пройшов відбір. Йдеться про Антона Гудаченка, який має очолити Департамент із регулювання відносин у сфері енергетики. Кандидатуру чоловіка також хотіли забракувати через відсутність потрібного стажу, проте радник Вовка оскаржив рішення у суді.

Тим часом у парламентському підкомітеті з питань енергозбереження та енергоефективності вважають, що з Вовком прощатись ще зарано. Ним просто мають зайнятись інші відомства. Принаймні, так вважає голова підкомітету Олексій Рябчин.

Олексій Рябчин, народний депутат:

"Питання не тільки в його повноваженнях. Питання, яке мають вирішити НАБУ, САП, антикорупційні органи, прокуратура. Там був явний зговір, явно були порушення, тому треба дивитись. Це виклик для наших антикорупційних органів." 

Нагадаємо, що правоохоронці вже більше року розслідують правомірність використання формули ціни на електроенергію "Роттердам+". Цю систему обчислення вартості послуг було запровадження саме за період головування Вовка у Нацкомісії.

Джерело відео: YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram