Лондон вперто ігнорує візовий режим для України
Загрузка плеера...

Лондон 6 разів із 2017 року офіційно відмовляв Україні у переговорах про зміну дії візового режиму чи проблеми із видачею віз. Про це повідомило інтернет-видання "Європейська правда" посилаючись на посольство України в Лондоні.

Останнє у письмовому коментарі зазначило, що отримує відмову за відмовою. Протягом минулого року МВС Британії чотири рази підтверджувало відсутність наміру змінювати візовий режим для України.

У 2018 – му ж українське посольство двічі пропонувало провести консультації щодо затримок у видачі віз, необґрунтованих відмов, можливість оскарження рішень та відшкодування витрат. Проте британська сторона не підтримала цю ідею.

Українське видання місяць тому надіслало журналістський запит до Міністерств внутрішніх та закордонних справ Британії, але досі жодне з відомств не відповіло.

Більше того, колишня очільниця МВС Ембер Радд свого часу відмовилася вести з Україною переговори щодо скасування віз навіть для власників дипломатичних паспортів. Своє рішення жінка аргументувала можливістю міграційної та загрози національної безпеки.

Нагадаємо, Україна свого часу була на завершальній стадії переговорів про спрощення візового режиму з Великою Британією, однак події 2013-14 років зупинили цей процес.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram