Українці вийшли за життя без "цвинтарної банди" Супрун

Безкоштовне медичне обслуговування, більше-менш якісні ліки, гроші платників податків – усе це забрали в українців пані Уляна Супрун та її "цвинтарна банда". Дійшло до того, що один зі співробітників МОЗу відкрито озвучив плани міністерства економити на онкохворих та не виділяти їм гроші на лікування за кордоном. Усе це не могло пройти повз небайдужих громадян, які вийшли на пікет під стіни Кабінету Міністрів України.

Галина, киянка: "Це вже крик душі. Ось цей смітник треба вичистити. Я прожила тут 70 років, за 70 років жодної влади не було, котра б думала за тих, хто на них працює, хто їх утримує, а утримують оці люди, утримували й утримують. І жодна влада. Зараз оце моє покоління каже, що при тих було добре, при тих… Та не було ніколи. Зараз теж комусь добре".

Люди вимагають звільнити пана Лінчевського, який фактично підписав кожному онкохворому смертельний вирок. Та все ж основна вимога пікетувальників – забрати кермо влади у виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Разом з активістами права українців вийшли відстоювати й представники партії "За життя". На їхню думку, діяльність очільниці МОЗ та її підлеглих – це не медицина, а свідоме знищення народу.

Нестор Шуфрич, народний депутат України, один із лідерів партії "За життя": "А вы знаете, а Супрун наплевать на украинский народ. Потому что она со своим орластым паспортом просто уедет в Борисполь и улетит, я абсолютно уверен, даже не на рейсовом самолете, а на чартере, который за ней пришлют за то, что она якобы сократила какие-то дефициты. Что такое эти дефициты? Это наши с вами жизни".

Народний депутат України, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович наголосив: якщо уряд не візьметься за голову та не звільнить Супрун із Лінчевським, протестуватимуть не сотні, а мільйони українців, бо рани чи пізно терпець у людей таки урветься.

Вадим Рабінович, народний депутат України, лідер партії "За життя": "Если они сегодня не примут решение о снятии человека, который обрек нас на смерть, я их хочу предупредить, что кончится "це погано", я думаю, "терпець урветься". Мы не можем больше смотреть, как нас убивают. Я рад и счастлив, что сегодня именно партия "За життя" возглавила тех, кто требует справедливости для украинцев. Мы живем в своей стране и они не имеют права лишать украинцев права жить".

Учасники акції пообіцяли збиратися й надалі, доки влада не очиститься від "посадовців-заробітчан", які йдуть у політику не заради народу, а задля власної вигоди.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram