НАБУ показало списки Ради громадського контролю
Загрузка плеера...

До нового складу Ради громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України увійшли представники восьми громадських об’єднань. Про це повідомили у прес-службі НАБУ.

Склад Ради контролю обирали інтернет-голосуванням, було 40 претендентів. Серед переможців конкурсу – представники антикорупційної організації Transparency International та праворадикали із С14.

Крім того, НАБУ тепер контролюватимуть активісти з організацій "Демократична сокира орди", "Громадський люстраційний комітет", "Асоціація правників України", "Автомайдан", "Платформа Громадський контроль" та "Антикорупційний штаб".

Більшість представників із Києва, лише одна організація з Дніпра. Четверо з обраних кандидатів були членами Рада минулого скликання.

У НАБУ переконують, що голосування пройшло без порушень, за ним нібито слідкував незалежний спостерігач.

Зазначимо, що така Рада складається з 15 людей. Вони має забезпечувати прозорість та цивільний контроль за діяльністю Бюро.

Входження до Ради праворадикалів було серйозною несподіванкою для багатьох експертів. У соцмережах активно обговорюють цю подію, зазначаючи, що радикали почали витісняти антикорупціонерів.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram