Верховний суд повернув посаду скандальній судді
Загрузка плеера...

Суддю, яка під час Революції Гідності ухвалювала рішення про арешти активістів, поновили на посаді. Таким сумнівним рішенням відзначилась Велика палата нещодавно створеного Верховного Суду України. Про ухвалу повідомив член Громадської ради доброчесності, юрист Михайло Жернаков.

Йдеться про Наталію Неганову, суддю Подільського районного суду Києва. Жінка визначала запобіжний захід для громадянина, який брав участь у протестах у період з листопада 2013 по лютий 2014 року. Неганова вирішила, що активіста слід відправити у СІЗО. Через три роки цим рішенням зайнялась дисциплінарна палата Вищої Ради Правосуддя. У комісії визнали дії судді істотним дисциплінарним проступком і подали документи для її звільнення. Зрештою, у лютому ВРП таки звільнила жінку з посади.

Нагадаємо, оновлений Верховний суд почав роботу у грудні минулого року. І українські активісти, і міжнародні організації розкритикували склад органу, адже до ВСУ увійшли кілька десятків людей, які отримали негативний висновок від Громадської ради доброчесності.

Джерело відео: YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram