КНДР знищили основний ядерний полігон
Загрузка плеера...

Північна Корея ліквідувала основний полігон Іхара, який був призначений для випробування двигунів балістичних ракет. Експерти з США зробили такі висновки на основі супутникових знімків.

Однак поки невідомо, чи є знищення стратегічного об'єкта свідченням повного припинення ракетної програми КНДР.

ЗМІ пишуть, що роботи з демонтажу стартували ще на початку травня. Полігон Іхара загальною площею близько 175 квадратних метрів. Він був єдиним місцем, де йшли випробування твердопаливних балістичних ракет "Пуккиксон-2".

Нагадаємо, у кінці травня Пхеньян повідомив про ліквідацію трьох випробувальних шахт на ядерному полігоні Пхунгері. Домовленість про це була досягнута на зустрічі лідера КНДР Кім Чен Ина і президента Південної Кореї Мун Чже Іна.

Крім того, прийняти рішення ліквідувати ядерні полігони в КНДР північнокорейського лідера спонукали жорсткі санції з боку США.

Щоб налагодити відносини з Америкою Кім Чен Ин запропонував американському лідеру зустрітися. Однак через "надзвичайно агресивні та ворожі" дії КНДР Трамп неодноразово скасував саміт, проте передумав після особистого листа Кім Чен Ина.

Адвокат президента США Руді Джуліані повідомив, що про цю зустріч лідер КНДР "благав на колінах". Саміт має відбутися 12 червня у Сінгапурі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram