Поліція хоче проводити свої соцопитування
Загрузка плеера...

У Нацполіції не вірять соціологам. Останні дослідження свідчать, що людям у формі не довіряє майже 55 відсотків українців. У відомстві  вирішили перевірити цю інформацію. Вже у липні оголосять тендер на вивчення рівня довіри громадян до своєї роботи.

За допомогою опитування правоохоронці хочуть визначити, наскільки ефективно працюють керівники територіальних підрозділів. Про це заявив очільник Національної поліції Сергій Князєв.

За його словами, встановлено декілька напрямів оцінювання роботи відомства. Рівень довіри населення до неї визначений як основний критерій оцінки. Тому у лютому цього року вищі навчальні заклади соціології розробили опитувальник для громадян. Він допоможе встановити рівень довіри українців до роботи поліцейських.

Нагадаємо, поліцейська реформа стартувала в Україні у 2015-му. У липні Верховна Рада ухвалила закон "Про Національну поліцію". А вже у листопаді того самого року він набув чинності. Тоді ж в Україні було офіційно створено Національну поліцію і ліквідовано міліцію.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram