Скільки отримує Льовочкін за натискання кнопки в Раді
Загрузка плеера...

Тривалий розгляд у парламенті законопроекту про Антикорупційний суд вкотре показав "ефективність" роботи українських депутатів. Документ було зареєстровано у Верховній Раді ще наприкінці минулого року. І от обранці до літа "мурижили" цей вкрай принциповий для закордонних партнерів законопроект. Але така напрочуд висока ефективність роботи не заважає парламентаріям отримувати гідну заробітну плату.

Одним з найбільш лінивих нардепів за результатами роботи у минулому році справедливо можна назвати Сергія Льовочкіна. Комітет виборців України підрахував, що заступник голови фракції "Опозиційний блок" взяв участь лише у 14 голосуваннях. При цьому за минулий рік у Раді було проведено понад 4,5 тисяч голосувань. Таким чином, активність нардепа не досягла і відсотка. При цьому електронна система реєстрації у парламенті засвідчує, що Льовочкін був присутній на кожному другому пленарному засіданні.

За таку плідну працю нардеп заробив чверть мільйона гривень офіційної зарплати. Якщо порівняти цей заробіток із кількістю голосувань, вийде, що в середньому за одне натискання кнопки "за", "проти" або "утримався" парламентарій заробляє понад 16 тисяч гривень.

Втім, відзначимо, що особливої мотивації активно працювати у парламенті у Льовочкіна немає. Політик і без того непогано живе. Одні лише проценти і дивіденди, отримані ним минулого року, перевищують 12 млн грн. На банківських рахунках і в готівці Льовочкін зберігає 26 млн грн.

Але й це ще не все. Як відомо, "опоблоківцем" активно цікавляться правоохоронці Франції та Данії (саме у цих країнах зареєстровані офшорні компанії нардепа). А французький суд навіть арештував величезну віллу Льовочкіна за 2 млрд грн, яку він придбав, напевно, за свою "скромну" зарплатню держслужбовця.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram