Європарламент показав, як РФ порушує права людей
Загрузка плеера...

Все більше країн та міжнародних організацій намагаються привернути увагу до порушення прав людини в Росії. Так, фракція "зелених" в Європарламенті розпочала акцію, мета якої - напередодні чемпіонату світу з футболу показати вболівальникам, як порушують людські свободи та права в РФ.

Парламентарі на своєму сайті створили інтерактивну мапу Росії з місцями тримання політичних в’язнів. На перший погляд, мапа виглядає як схема розташування стадіонів, де відбуватимуться футбольні матчі. Але якщо перевести перемикач з положення "Чесна гра" в положення "Порушення правил", то на екрані з’являються місця позбавлення волі, де перебувають політв’язні.

Ребекка Хармс, євродепутат від Німеччини, вважає, що чемпіонат "може бути сприятливим моментом надати людям, які люблять футбол, більш глибоке розуміння того, чим сьогодні є Росія".

Зі сторінки також можна перейти до списку, що склали правозахисники центру "Меморіал": у ньому містяться прізвища понад 150 людей, які були засуджені в Росії за політичними статтями. Більше 60 з них є громадянами України, зокрема, це Олег Сенцов, Володимир Балух, Олександр Кольченко та інші українці.

На цій же інтернет-сторінці кожен бажаючий може підтримати петицію, що закликає представників ФІФА торкнутися теми політв'язнів в Росії під час їх контактів з російськими чиновниками і особисто президентом РФ Володимиром Путіним.

Нагадаємо, 1 та 2 червня у різних країнах світу відбулися акції на підтримку українських політв’язнів, які голодують у російських тюрмах за висловлення незгоди з анексією Криму.

Джерело:YouTube, фото – з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram