"Нафтогаз" пояснив, чому у киян немає гарячої води
Загрузка плеера...

У "Нафтогазі" вирішили не приходити на запрошення депутатів Київради, аби прозвітувати, чому мешканці столиці сидять без гарячої води. Натомість свою позицію компанія пояснила на сторінці у Твіттер.

"Гаряча вода може бути в київських квартирах вже завтра. Могла бути ще вчора або місяць тому. Ми не вимагаємо негайного погашення боргу за газ. Але київська влада не хоче, щоб був укладений договір, якого вимагає законодавство, а іншого способу дати газ ми не маємо", – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, шостого червня у Київраді чекали на голову правління "Нафтогазу" для доповіді перед депутатським корпусом. Та Андрій Коболєв не з'явився. Відтак столичні обранці  проголосували за звернення до НАК "Нафтогаз України" з вимогою негайно підписати договір на постачання блакитного палива з КП "Київтеплоенерго" для відновлення гарячої води у будинках киян. На це дали  компанії тиждень і пообіцяли в разі потреби вдатися до радикальних дій.

Як повідомляв NewsNetwork, справа в тому, що "Київтеплоенерго" прийняло від "Київенерго" столичні тепломережі та котельні, однак борги забирати не хоче, хоча, згідно із законодавством, повинне. Через заборгованість "Нафтогаз" відмовляється укладати договір з комунальним підприємством, а без цього неможливе гаряче водопостачання мікрорайонів, які живляться від котелень "Київтеплоенерго".

Відтак у КМДА просять "Нафтогаз" все ж підписати документ і паралельно вирішувати проблему з боргами. Інакше опалювальний сезон цього року може і не розпочатися, -  попереджають депутати Київради. А тим часом більшість будинків столиці залишаються без гарячої води.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram