Фейкові мінування ширяться Україною
Загрузка плеера...

В Україні мало не щодня до правоохоронців надходять повідомлення про "мінування" вокзалів, метро, торгових центрів, залізничних колій чи офісних приміщень.

6 червня вибухівку шукали у 5 бізнес-центрах Харкова. На місце події виїхали слідчо-оперативні групи, кінологи, експерти-криміналісти та вибухотехніки. Бомбу так і не знайшли. Інформацію внесли до Журналу єдиного обліку правопорушень.

Схоже повідомлення від псевдомінера до харківської поліції надійшло і 5 червня. Зловмисники також заявили про мінування 5 бізнес-центрів. Тоді довелося евакуювати більше1,5 тис. людей. Проте вибухівки так і не виявила.

Однак, останнім часом найбільше фейкових повідомлень про мінування фіксують у Львові. Там другий тиждень день-у-день заявляють про вибухівку у торгових центрах та офісних приміщеннях. У поліції припускають, що всі ці заяви можуть надходити від однієї людини. Зловмисник щоразу "мінує" одні і ті ж будівлі, надсилаючи повідомлення одного змісту. Копи щоразу змушені виїжджати на вказані адреси для перевірки.

Такі ситуації з постійними "мінуваннями" в Україні в прямому сенсі зупиняють роботу транспортних вузлів та об'єктів інфраструктури. Але поліції рідко вдається затримати та покарати псевдомінерів.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram