Київ втрачає позиції кращих в рейтингу міст
Загрузка плеера...

У Дніпрі суттєво пришвидшили роботи із зведення сьомої станції місцевого метрополітену. Регіональні ЗМІ повідомили, що у вересні цього року на "Театральній" почнуть зводити тунелі. Веде будівництво турецька компанія "Limak", яка вже до кінця року обіцяє продемонструвати результати проходки тунелів.

Варто зауважити, що поки обласні центри України розвиваються, столиця помалу починає втрачати позиції. Підтвердженням тому є дослідження Соціологічної групи "Рейтинг". Зокрема, у розділі рівня розвитку міст Дніпро посідає 9 місце, а Київ – 10, а от за рівнем можливостей ті ж міста посідають 8 і 13 місця відповідно. Тобто дніпряни повільно, але поступово розвиваються: ремонтують дороги, створюють парки, виводять рівень чистоти на максимально високі щаблі і добудовують метро.

А от у Києві з цим все ж проблематично: на Троєщину додати гілку метрополітену обіцяють вже роками, лінію "Сирець-Червоний Хутір" також не надто швидко добудовують, а про три не введені в експлуатацію станції навіть і не згадують.

Своєю чергою виникає питання навіть не щодо того, коли усі озвучені слова влади стануть реальністю. Тут, швидше за все, цікавить інше – чому місто, в якому проводять Лігу чемпіонів, Євробачення та інші заходи світового масштабу, далеко не на першому місці?

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram