Попередній склад НКРЕКП "вляпався" в історію
Загрузка плеера...

Зараз важко спрогнозувати, чи відбудуться кардинальні зміни у Нацкомісії з тарифів, яка отримала нового керівника – Оксану Кривенко. Про це заявив народний депутат, голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Олексій Рябчин.

Олексій Рябчин, народний депутат:

"Це історична місія, з якою не справився минулий склад регулятора. Там були талановиті люди, які вирішили служити виробникам енергії, а не знаходити баланс. Я хочу, щоб ті люди, які зараз увійшли в новий склад, вони залишили свій вклад в історії, а не "вляпалися" в історію, як це зробив попередній склад НКРЕКП".

Нардеп також зазначив, що сьогодні постає найбільше питання чи конституційна НКРЕКП. Тому що такого органу взагалі немає в Конституції. Крім того, на думку політика, за чинної влади ситуація з тарифами може тільки погіршитися, адже Президент підписався під вимогами МВФ щодо підвищення ціни на газ.

Варто додати, що минулий склад Комісії, зокрема голова Дмитро Вовк, відзначилися тільки негативними рішеннями та змінами у сфері енергетики. За його головування запровадили скандальну формулу "Роттердам+" і кілька разів піднімали вартість комунальних послуг для українців.

Джерело: фото з відкритих джерел, відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram