Шулявський міст: ремонт VS відстрочка
Загрузка плеера...

Незабаром у столиці побільшає заторів. Причиною тому стане перекриття кількох маршрутів, що пролягають через Шулявський шляхопровід, який нібито будуть ремонтувати.

Дискусії довкола аварійної споруди точаться ще з 2015 року, а взимку 2017-го тут стався частковий обвал. Саме після того найактивніше й посипалися від місцевої влади обіцянки про його ремонт. Закрити на відновлення проїзд мали у травні цього року, проте з невідомих причин його відклали до 1 червня. Тепер же знов тягнуть час.

Цього разу на сайті Київської міської державної адміністрації повідомили про плани, але точної дати початку реконструкції шляхопроводу не вказали. Крім того, на сайті зазначили, що ремонтні роботи триватимуть щонайменше 17 місяців і потрібно для цього близько 811 мільйонів гривень, 380 із яких підуть на заміну мосту й розширення до шести смуг. А вже після цього будуватимуть ще два з'їзди.

Також, варто зауважити, що чергове відтермінування реконструкції у КМДА пояснюють банально: немає остаточної концепції розв'язки. До того ж, рух мостом перекривати не збираються, принаймні до липня. Проте людям уже показали карту об'їзду у разі фантастично-раптового початку робіт на шляхопроводі.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram