Київрада звинувачує Нафтогаз у тероризмі
Загрузка плеера...

Київрада висунула ультиматум Нафтогазу. Якщо за тиждень підприємство не відновить гаряче водопостачання столиці, міські депутати обіцяють вдатися до радикальних дій. До яких саме – не уточнили.

Володимир Прокопів, секретар Київради:

"Ми запросили голову правління Нафтогазу для доповіді перед депутатським корпусом, перед киянами. Нафтогаз зайняв позицію терориста, незважаючи на бажання київської влади  вступати в переговори"

Раніше представники столичної влади заявили, що Нафтогаз відмовляється поставляти блакитне паливо для Київтеплоенерго, намагаючись перекласти борги Київенерго на нового надавача послуг.

Як повідомляв News Network,  справа в тому, що "Київтеплоенерго" прийняло від "Київенерго" столичні тепломережі та котельні, однак борги забирати не хоче, хоча, згідно із законодавством, повинне. Через заборгованість "Нафтогаз" відмовляється укладати договір з комунальним підприємством, а без цього неможливе гаряче водопостачання мікрорайонів, які живляться від котелень "Київтеплоенерго".

Відтак у КМДА просять "Нафтогаз" все ж підписати документ і паралельно вирішувати проблему з боргами. Інакше опалювальний сезон цього року може і не розпочатися, -  попереджають депутати Київради. А тим часом більшість будинків столиці залишаються без гарячої води.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram