Грузія впевнена, що на Сирію тисне Росія
Загрузка плеера...

Дипломатичне представництво Сирії в Організації Об'єднаних Націй отримало від Міністерства закордонних справ Грузії офіційне письмове звернення, у якому йдеться про розрив дипвідносин із Дамаском. Про це повідомили на сайті МЗС заявника.

31 травня грузинський уряд видав постанову про офіційне припинення дії Угоди про дипломатичні зносини між Грузією та Сирійською Арабською Республікою від 18 травня 1993 року.

За попередньою інформацією із відомства, причиною прийняття такого рішення стало визнання Сирією незалежності Абхазії і Південної Осетії.

У Грузії переконані, що офіційний Дамаск не міг самостійно погодитися із незалежністю регіонів. У ноті до ООН сказано, що "29 травня 2018 року сирійський режим прийняв незаконне рішення і, в результаті тиску з боку Російської Федерації, порушив основні норми і принципи міжнародного права". Крім того, у зверненні наголошується, що встановлені дипломатичні відносини з російськими окупаційними режимами в Сухумі і Цхінвалі безпосередньо підтримують російську військову агресію, етнічну чистку і окупацію Абхазії та Цхінвалі, що є недопустимим.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram