Гройсман вніс подання на звільнення Данилюка
Загрузка плеера...

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман таки вирішив звільнити голову Міністерства фінансів Олександра Данилюка. Очільник уряду вже підписав відповідне подання до Верховної Ради. Про це сам Гройсман повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Голова Кабміну пояснив, що міністр фінансів спровокував конфлікт в уряді і дозволив собі дії, які неприпустимі для особи на такій керівній посаді. Гройсман дав зрозуміти, що остаточне рішення про звільнення голови Мінфіну пов'язане з тим, що Данилюк винес сміття з хати і написав листа зі скаргами до представників "Великої Сімки". Сам прем'єр назвав це поширенням викривленої інформації серед міжнародних партнерів України. Гройсман додав, що "кляуза" міністра фінансів може негативно вплинути на результати перемовин з Євросоюзом.

Як виявилось, у Кабміні обговорювали славнозвісний лист до G7, але Данилюк не став змінювати свою позицію. Гройсман стверджує, що звільнити очільника Мінфіну потрібно невідкладно.

Нагадаємо, минулого тижня міністр Данилюк написав до "Великої Сімки" листа, поскаржившись, що Гройсман тисне на нього через призначення заступника і блокує реформу фіскальної служби. Міністр пояснив, що вплутав у конфлікт міжнародних партнерів, аби уникнути можливих маніпуляцій.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram