Супрун назвала лікарні, які першими отримають гроші
Загрузка плеера...

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун назвала лікарні, які фінансуватимуться по-новому. Йдеться про 149 медзакладів первинки у 22-х областях України.

"Це заклади, які добре підготувалися до змін. 5 червня Національна служба здоров’я завершила укладати з ними договори. Всі вони з липня почнуть отримувати фінансування за новою моделлю - саме туди першими гроші підуть за пацієнтом. Інші заклади охорони здоров’я, як і раніше, будуть надалі фінансуватися через механізм субвенцій", -  написала очільниця МОЗу на своїй сторінці у Facebook.

Серед лікарень-щасливчиків - заклади Києва, Вінниці, Полтави, Кривого Рогу, Кременчука тощо. Повний перелік буде розміщений на сайті Національної служби здоров’я упродовж  п'яти днів, - пообіцяла Супрун.

Як повідомляв News Network, українці неодноразово писали у коментарях під постом очільниці МОЗу про те, що з ними  відмовляються підписувати  декларації, зокрема, через відсутність комп'ютерів у лікарнях. Та й самі медики  висловлювали сумніви в успішності реформи від Уляни Супрун, не кажучи вже про експертів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram