Чехія знову повстала проти комунізму
Загрузка плеера...

Чехією прокотилися масові акції протесту проти призначення мільярдера Андрея Бабіша прем'єр-міністром країни.

У багатьох містах країни громадяни зібралися, аби висловити свою незгоду з рішенням президента Мілоша Земана, який хоче призначення Бабіша.

Європейські ЗМІ повідомляють, що на транспарантах протестувальників присутня згадка про причетність Бабіша до махінацій з європейськими дотаціями, а також його колишню співпрацю із комуністичною службою StB, яка була аналогом радянського КДБ.

На плакатах учасники акції написали гасла "Комунізм - більше ніколи" і "Зупиніть злочинну комуністичну ідеологію", а також розмістили фото жертв комуністичного режиму в Чехословаччині.

Як повідомлялося раніше, з 6 червня Андрей Бабіш обійматиме посаду прем’єр-міністра Чехії. Його партія АНО отримала перемогу на виборах, але не змогла сформувати стабільну коаліцію. Наразі політична сила нібито досягла домовленостей з соціал-демократами, але для створення повноцінної більшості партії Бабіша необхідно заручитися підтримкою комуністичної партії. Втім, громадяни проти подібного альянсу – петицію з цього приводу підписали понад чверть мільйона чехів.

Джерело: YouTube, фото – з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram