Київрада вирішила реформувати герб столиці
Загрузка плеера...

Київські чиновники вирішили реформувати герб столиці України. Посадовці створили комісію, яка має напрацювати проект. Заступник мера, представник Київради Володимир Прокопів пояснив, що традиційне зображення архангела Михаїла має низку порушень геральдичних норм. До того ж, у Київраді вважають, що звичний герб не повністю відображає традиції міського самоврядування.

До комісії, яка буде розробляти проект нового герба, увійшли фахівці з Українського геральдичного товариства та президентської комісії державних нагород, а також представники всіх фракцій Київради. Коли експерти визначаться з проектом, чиновники оголосять конкурс на створення символіки. Фіналістів оберуть посадовці міськради, а вже найкращих з проектів зможуть визначити мешканці столиці на громадських слуханнях.

Нинішній герб Києва було затверджено у 1995 році. Зараз на сайті Київради розміщено зображення герба за авторством художника Соломінського. Окрім проекту зображення, комісія посадовців має розробити і правила використання офіційної символіки.

Нагадаємо, минулого місяця Кабінет Міністрів України затвердив нову айдентику України з назвою Ukraine NOW UA.

Джерело відео: YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram