ДФС назвала головних "експортерів євроблях"
Загрузка плеера...

Славнозвісні "литовські номери" стають рідкістю серед українських "євроблях". Державна фіскальна служба підрахувала, скільки автомобілів з іноземною реєстрацією перебуває в Україні. До того ж, чиновники склали рейтинг країн, з яких зазвичай ввозять авто.

Виявилось, що абсолютним лідером є Польща. Кожен третій нерозмитнений транспортний засіб ввезено саме звідси. Загалом же в Україні перебуває понад 68 тисяч машин з польською реєстрацією. Це майже втричі більше, ніж кількість авто, які зареєстровані у Молдові (понад 26 тисяч). При цьому саме Молдова посідає почесне друге місце у переліку основних "експортерів євроблях". ТОП-3 замикає Угорщина, де зареєстровано понад 20 тисяч автомобілів, якими користуються українці. Загалом ця трійка лідерів забезпечує половину усього потоку авто на єврономерах. За інформацією фіскальної служби, всього в Україні налічують 225 тисяч таких машин.

Нагадаємо, нещодавно парламентський комітет з питань податкової та митної політики взявся за розгляд питання про розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією. Проте попередні ставки, запропоновані депутатами, так і не влаштували активістів.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram