"Розстрільний список СБУ" просочився в ЗМІ
Загрузка плеера...

У ЗМІ просочився "розстрільний список СБУ" з іменами тих 47 журналістів та блогерів, яким, за версією українських спецслужб, нібито загрожує смерть від рук кілерів.

Джерела українських ЗМІ в СБУ стверджують, що ці списки Борис Герман, якого підозрюють в організації вбивства Аркадія Бабченка, нібито передав своєму "куратору Дмитру" в контррозвідці ще у травні 2018 року.

Сам Герман начебто отримав перелік імен від В'ячеслава Пивоварника й відразу повідомив про це контррозвідку. До слова, перед тим Герман звинувачував Пивоварника у фінансуванні тероризму на території України на гроші так званого "фонду Путіна".

Та генеральний прокурор України заперечив, що Герман міг співпрацювати зі Службою безпеки. Юрій Луценко наголосив: інформацію про списки потенційних жертв вдалося отримати не від підозрюваного організатора, а від його оточення…

Публікацію імен прокоментували в СБУ. Речниця спецслужби Олена Гітлянська заявила: вона не знає, що це за список і чи відповідає він дійсності. А також додала, що такого роду інформація є таємницею слідства і розголошувати її заборонено. Тому ніхто зі спецслужбовців імена "злити" не міг.

Нагадаємо, вперше про "розстрільний список" українських журналістів стало відомо минулого тижня. Тоді ж в СБУ почали викликати окремих представників медіа-спільноти на бесіди. Багатьом із них пообіцяли охорону.

Відео:YouTube Фото:Google

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram