Міст Метро потребує негайної реконструкції
Загрузка плеера...

Тим часом, поки столиця оговтується від численних травневих святкувань, які витягли з бюджету міста чимало мільйонів, та розмірковує над майбутніми видовищами, фахівці повідомляють про нові загрози для безпеки киян. Цього разу в центрі уваги опинився столичний міст Метро. Виявляється, споруда потребує негайної реконструкції, бо може впасти в будь-який момент.

Таку думку висловив один з проектувальників київського мосту Метро Георгій Росновський.

За його словами міст повинен був простояти 100 років, якби за ним як слід доглядали. Але вже через 30 років споруда почала викликати великі побоювання.

"Обстеження мосту Метро показало, що там багато тріщин, і арматура в поганому стані. Чому все це відбувається? Під час будівництва дві напіварки стягують стяжкою, в якій знаходяться пучки арматур, так от ці пучки арматур як слід не ізолювали", - зазначив Росновський.

Він наголосив, що мосту капремонт не допоможе, його потрібно реконструювати.

Георгій Росновський, співавтор проекту київського мосту Метро:

"Вже років десять як заборонили рух мостом важкого транспорту, але все одно міст під загрозою. У мене є інші матеріали обстеження, де чітко написано, що міст Метро може впасти в будь-який момент абсолютно несподівано".

Росновский стверджує, що якщо міст почне валитися, то звалиться повністю.

Водночас у столичній адміністрації кажуть, що мешканцям Києва панікувати не варто. Заступник голови КМДА Дмитро Давтян у своєму Facebook написав, що до моменту аварійності мосту, за визначенням експертів, ще 6 років. За його словами, у планах київської влади – розпочати капітальний ремонт мосту Метро вже у 2019 році.

Як повідомлялося раніше, 27 лютого 2017 року в Києві частково обвалився міст на Шулявському шляхопроводі. Після інциденту міст зміцнили металевими каркасами та розпочали реконструкцію всієї транспортної розв’язки.

Джерело: відео – YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram