У серпні до Кременчуга приїде "золотий локомотив"
Загрузка плеера...

Крюківський завод та General Electric домовилися про локалізацію. Відповідно до угоди, йдеться про виробництво тридцяти локомотивів TE33A. Відтак вже у серпні до Кременчука приїде перший американський локомотив.

"У поточному році поставимо перші 30 локомотивів. Також сподіваємося, що ми не обмежимося постачанням тепловозів, а продовжимо наше міжнародне співробітництво у виробництві іншої продукції", – зазначив президент Крюківського заводу Володимир Приходько.

Нагадаємо, у лютому 2018 року корпорація GE підписала довгострокову рамкову угоду з ПАТ "Укрзалізниця" на 1 мільярд доларів.

Як повідомляв NewsNetwork, вартість поставки першої партії локомотивів обійдеться Україні у 140 мільйонів доларів. А це значить що один такий локомотив коштуватиме понад 4,5 мільйони доларів.

Загалом до 2034 року американська компанія має передати нам 225 локомотивів. Це обійдеться українському бюджету у понад мільярд доларів!

Водночас багато експертів скептично ставляться до цього проекту, зазначаючи, що треба розвивати власне виробництво. Наразі ж Україна інвестує мільярди в іноземних підприємців при тому, що має всі умови для розвитку свого виробництва. Фактично ми витрачаємо втричі більше на те, що виготовляємо й самі!

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram