У Раді під час засідання зникло світло
Загрузка плеера...

У Верховній Раді відключилась електрика прямо під час розгляду поправок до законопроекту "Про Вищий антикорупційний суд".

Віце-спікер Оксана Сироїд продовжила засідання. Декілька секунд депутати працювали лише під світлом центральної люстри. Без електрики деякий час залишився периметр сесійної зали та ложа преси.

Світло у Верховній Раді гасне не вперше. 10 червня 2010-го року парламент знеструмила гроза – депутати саме розглядали поправки до проекту закону про місцеві вибори.

4-го липня 2012-го року несподівано вимкнулось світло по периметру сесійного залу під час вечірнього засідання, коли парламент розглядав законопроекти, які залишилися на порядку денному.   

А от у 2007-му році Верховна Рада залишилася без струму з політичних причин – під час парламентської кризи представники Блоку Юлії Тимошенко та Нашої України заблокували електрощитову, вимагаючи поставити на розгляд ряд законопроектів від опозиції.

З огляду на те, що Верховна Рада готується до ухвалення в цілому закону про антикорупційний суд, а остаточних домовленостей з іноземними партнерами щодо відбору кандидатів на конкурс суддів  нема, не виключено, що хтось готується зірвати голосування, просто опустивши вимикач.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram