НАБУ перевірить кредиторів Лещенка
Загрузка плеера...

Два роки минуло з того часу, як нардеп Сергій Лещенко купив собі новеньку квартиру у центрі Києва, а правоохоронці ніяк не можуть розібратись із тим, звідки ж обранець взяв гроші на шикарну нерухомість.

Зрештою, детективи Національного антикорупційного бюро отримали доступ до телефонів політика і тих людей, які нібито позичили йому гроші для дорогої покупки. Таку інформацію поширили ЗМІ з посиланням на рішення суду.

Квартира у новобудові на вулиці Івана Франка коштує, за приблизними оцінками, понад 7,5 млн грн. Площа нового житла нардепа – майже 200 кв. м. Одразу після придбання нерухомості Лещенко пояснив, що частину грошей дала його нинішня дружина, а тоді – "кохана людина" Анастасія Топольська. Також депутату допомогла власниця видання "Українська правда" Олена Притула і дехто Владислав Єндржієвський. Кредитори підтверджують, що допомогли нардепу фінансами, позичивши загалом понад п'ять з половиною мільйонів. Втім, детективи НАБУ сумніваються у свідченнях і зараз намагаються встановити, чи дійсно Лещенко зустрічався зі своїми кредиторами.

Нагадаємо, одразу після скандальної покупки Національне антикорупційне бюро взялось за перевірку Лещенка, але тоді правоохоронці знайшли лише адміністративні правопорушення. Проте цього року антикорупціонери згадали про нардепа і зареєстрували провадження за фактом можливого незаконного збагачення.

Джерело відео: YouTube.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram