Антикорупціонерів покарали за суддів
Загрузка плеера...

Борці з корупцією вже давно нарікають на погану роботу судів, а тепер і суди вирішили поскаржитися на антикорупціонерів. Від служителів Феміди дісталось керівникові Національного антикорупційного бюро України Артему Ситнику та його детективам. Цього разу у конфлікт між суддями і правоохоронцями втрутилось Нацагентство з питань запобігання корупції.

В Окружному адмінсуді незадоволені тим, що НАБУ відкрило провадження проти кількох служителів Феміди. Судді вважають, що слідчі порушили закон про запобігання корупції, адже діяли в умовах конфлікту інтересів. Антикорупціонерам закидають спробу вплинути на суддів і зробити їх більш лояльними. НАЗК, яке виступає своєрідним арбітром у суперечці, вимагало, аби детективи надали детальну інформацію про справу. Втім, правоохоронці проігнорували запит Національного агентства, і тепер директору НАБУ винесли припис з вимогою відзвітувати про перебіг справи. До слова, Артема Ситника вже штрафували за несвоєчасне подання документів до НАЗК, але керівник антикорупційного бюро зміг оскаржити рішення у суді.

Зазначимо, конфлікт між НАБУ та Окружним адмінсудом Києва триває вже давно. Під час розслідування справи Насірова детективи відкрили провадження проти посадовців суду через ухвалення неправосудного рішення.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram