Гройсман доручив розібратися з Лінчевським
Загрузка плеера...

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наказав порушити дисциплінарне провадження щодо заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського. Про це повідомив речник голови уряду Василь Рябчук.

Тепер уповноважені на те особи займуться вивченням інформації, поширеної в ЗМІ щодо висловлювань посадовця. Речник додав: за справу взявся прем’єр, тому якщо скандальні слова Лінчевського дійсно мали місце, йому буде непереливки.

Заяву Рябчука активно обговорювали у соцмережах. Хтось із користувачів заступився за Міністерство охорони здоров’я та наголосив, що нічого скандального не було. Хтось радіє з того, що посадовця скоро таки звільнять. А дехто посміявся: Гройсман знову намагається пропіаритися та привласнити ще трохи грошенят.

Нагадаємо, днями під час засідання Рахункової палати Лінчевський заявив, що державі не варто виділяти кошти на лікування онкохворих за кордоном, адже ця програма "неефективна" й "люди все одно помруть".

Заява сколихнула ЗМІ та соціальні мережі. Українців обурило те, що у Міністерстві, яке має охороняти здоров’я людей, думають, як би на них зекономити.

Після жорсткої критики з боку журналістів та деяких активістів, Міністерство намагалося виправдатися. Проте й це не вплинуло на думку громадськості – люди вимагають відставки Лінчевського.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram