"Президент зник": Клінтон написав політичний роман
Загрузка плеера...

Колишній президент США Білл Клінтон у співавторстві з відомим письменником Джеймсом Паттерсоном випустив політичний роман про життя в Білому домі. Це перший випадок, коли екс-очільник Штатів стає автором гостросюжетного роману.

У книзі, яка має назву "Президент пішов", детально описане життя в Білому домі – від боулінгу в підвалі до бігових доріжок у спальні президента.

Сюжет розгортається навколо потужної кібератаки на США, яка загрожує всьому світу. Їй має запобігти президент країни - вигаданий головний персонаж Джонатан Лінкольн Данкен. Однак у найвідповідальніший момент він раптово зникає.

Білл Клінтон розповів, що до початку 1980-х років він особливо не захоплювався кримінальними і гостросюжетними романами, але потім заглибився в них і з того часу мріяв написати власну книгу в цьому стилі.

Політик перечитав багато трилерів, передивився політичні драми на кшталт "Карткового будиночка" чи "Скандалу", присвяченого життю в Білому домі й інших центрах влади у Вашингтоні. І дуже скоро світ побачив гостросюжетний політичний роман "Президент пішов"…

До слова, за ним вже знімають серіал. Велика кабельна мережа Showtime придбала права на екранізацію й приступила до зйомки епізодів. Очікується, що екранізація з’явиться вже наступного року.

Раніше екс-президент випустив чотири книги, одна з них - "Моє життя" - стала бестселером.

Відзначимо, Білл Клінтон обіймав пост 42-го очільника США з 1993 по 2001 роки, а його співавтор Джеймс Паттерсон входить в трійку найбільш високооплачуваних письменників у Штатах.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram