Голландських "дочок" "Газпрому" арештували
Загрузка плеера...

Епопея зі стягненням грошей з російського "Газпрому" триває. На активи "газпромівських" "дочок" у Нідерландах накладено арешт. НАК "Нафтогаз України" пояснив, що відповідне рішення було ухвалено голландським судом у відповідь на клопотання української компанії.

Нідерландська Феміда розглядала так званий транзитний спір. Стокгольмський арбітраж виніс свій вердикт у справі ще в лютому. Тоді міжнародний суд зобов'язав російську компанію виплатити українській стороні 2,6 млрд дол. Проте за три місяці "Газпром" так і не виконав своїх зобов'язань, а шість з семи дочірніх компаній, розташованих у Нідерландах, відмовились співпрацювати з судовими виконавцями і сприяти їм у стягненні коштів.

Тим часом російська сторона вже оскаржила рішення про виплату штрафу. Втім, у "Нафтогазі" запевнили, що апеляція, подана "Газпромом", жодним чином не впливає на виплати. На підтвердження в українській енергетичній корпорації навели рішення нідерландського і швейцарського судів про замороження активів російської компанії.

Зазначимо, керівництву "Нафтогазу" вже виписали премію за перемогу у міжнародному суді. Тим часом, як повідомили у компанії, поки Україна фактично отримала понад 2 млрд дол.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram