Apple презентувала нову платформу
Загрузка плеера...

Компанія Apple презентувала нову операційну систему iOS 12. Технологічний гігант представив свої розробки у Каліфорнії, у місті Сан-Хосе. Зокрема, літня програма познайомила користувачів з новими моделями MacBook та Mac Pro.

Оновлена мобільна платформа iOS тепер пропонує групові дзвінки, у яких зможуть взяти участь 32 особи. Крім того, користувачі зможуть порадуватись новим емодзі і мемодзі, які можна буде зробити максимально подібними до володаря телефона. В Apple пообіцяли, що у новій операційній системі Siri буде значно розумнішою. Вона візьме на себе функції секретаря: допомагатиме вам запланувати покупки і повідомлятиме ваших друзів або колег, якщо ви спізнитесь на зустріч. Ну і наостанок розробники вирішили трошки допомогти гаджетозалежним людям. iOS 12 має функцію аналізу часу, проведеного у додатках. Свій пристрій можна буде спеціально запрограмувати, аби не "залипати" в ньому довше певного часу.

Користувачі MacBook зможуть потішитись новою темою темного кольору. Компанія також презентувала нову систему захисту персональних даних та додаткові функцію систематизації файлів.

Літня презентація у Сан-Хосе розрахована на 4 дні. Попри очікування усього світу, новий iPhone розробники ще не покажуть. ЗМІ вже дізнались, що ця подія запланована на осінь.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram