Білий дім готується до саміту у Сінгапурі
Загрузка плеера...

У Сполучених Штатах Америки підтвердили, що активно готуються до зустрічі американського і північнокорейського лідерів Дональда Трампа та Кім Чен Ина. Саміт відбудеться 12 червня у Сінгапурі, як і було попередньо заплановано. Зустріч політиків призначено на 9 ранку за місцевим часом.

Зараз Білий дім проводить роботу у двох напрямках. Делегація США продовжує консультації з представниками КНДР. Перемовини проходять у Пханмунджомі – демілітаризованій зоні між двома Кореями. Тим часом у Сінгапурі вже майже завершили логістичну підготовку. Для саміту виділили три центральних райони. Допуск на територію буде обмежено з 10 по 14 червня. Правоохоронці заборонять використання гучномовців і безпілотників. Крім того, на територію, обрану для зустрічі Трампа та Ина, буде заборонено проносити прапори і політичну символіку.

Однією з основних тем історичного саміту має стати денуклеаризація півострова. Два тижні тому Північна Корея знищила ядерний полігон Пхунгері. Втім, такий крок не задовольнив США, адже Пхеньян не допустив на подію міжнародних експертів та журналістів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram