Скандального суддю Ємельянова відсторонили
Загрузка плеера...

Вища рада правосуддя тимчасова відсторонила суддю Вищого господарського суду України Артура Ємельянова від роботи. Про це повідомили у прес-служба ВРП.

Згідно з повідомленням, Ємельянова відсторонили на підставі рішення Другої Дисциплінарної палати, яка застосувала щодо судді стягнення у вигляді подання про звільнення.

Також у ВРП повідомили, що після остаточного розгляду питання Ємельянова або звільнять, або скасують рішення дисциплінарної палати.

Нагадаємо, раніше Рада вже відсторонювала скандального суддю від посади через те, що Ємельянов був під слідством. Служитель Феміди досі фігурує у провадженні Генпрокуратури так само, як і його колишня дружина.

У жовтні минулого року ЗМІ повідомляли, що Світлана Ємельянова володіє елітною нерухомістю по всьому світі. Усе іноземне майно колишня дружина судді придбала до 2014 року, коли була в офіційному шлюбі з Ємельяновим. Журналісти-розслідувачі називають таке розлучення фіктивним. Його могли оформити для того, щоб приховати статки судді.

Крім того, правоохоронці підозрювали Ємельянова у тиску на суддів. Його неодноразово відсторонювали від роботи, але попри звинувачення слідчих Ємельянов залишався на посаді.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram