У Вінниці ультрас оскандалилися зі свастикою
Загрузка плеера...

В Україні розгорається черговий скандал, пов'язаний із популяризацією нацистської символіки. Як пишуть ЗМІ, у Вінниці фанати футбольного клубу "Нива" вболівали за свою команду в яскравих футболках зі свастикою.

Червоний колір одягу у поєднанні з чорними хрестами утворив прапор гітлерівської Німеччини. Фанати протягом усього матчу сиділи в цьому одязі на трибунах, палили фаєри і димові шашки.

Матч не мав жодного турнірного значення, оскільки "Агробізнес вже забезпечив собі місце в Першій лізі.

Зазначимо, що президентом клубу "Нива" є колишній заступник голови Служби безпеки України Василь Вовк. На офіційному сайті та сторінках у соцмережах представники ФК ніяк не прокоментували цей скандал.

Головний спеціаліст відділу комунікації поліції Вінничини Вадим Кобзар у коментарі Newsnetwork повідомив, що від організаторів матчу повідомлень про порушення не надходило. Однак, через деякий час працівники поліції побачили в Інтернеті відео з елементами використання забороненої на території України символіки.

Кобзар зазначив, що подія була задокументована та внесене в журнал Єдиного обліку повідомлень про події та злочини. Після проведення перевірки буде надано остаточна правова кваліфікація події.

Джерело: Instagram

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram