АП "сватає" міністрам своїх заступників
Загрузка плеера...

Кар’єра міністра фінансів Олександра Данилюка буквально за декілька тижнів опинилася на волосині: спочатку ЗМІ поширили інформацію щодо несплати податків паном Міністром, пізніше Данилюк отримав відмову у призначенні свого радника Яни Бугрімової заступником міністра фінансів, а потім з-під контролю його відомства Кабмін запланував вивести Державну фіскальну службу та позбавити права погоджувати урядові документи.

Втративши підтримку найвпливовіших осіб у державі, поки що чинний міністр пустився у всі тяжкі.

Спочатку Данилюк написав листа до очільників країн великої сімки з повідомленням про свій конфлікт із Президентом та головою українського уряду.

А потім в інтерв’ю міністр зробив резонансну заяву, мовляв, Адміністрація Президента лобіювала призначення на посади заступників міністра фінансів "своїх" осіб.

Данилюк зазначив, що у нього вже два роки немає потрібного заступника, натомість в АП "сватали" своїх людей. Зокрема, начебто на цю посаду перший заступник голови фракції БПП у парламенті Ігор Кононенко проштовхував колишнього очільника міністерства фінансів Ігоря Уманського.

Нагадаємо, Кононенка неодноразово звинувачували у лобіюванні своїх людей у державні структури. Одну з найгучніших заяв на адресу нардепа зробив тодішній міністра Айварас Абромавічус.

Джерело: відео – YouTube, фото – з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram