Журі "Молодості" визначило найкращі фільми
Загрузка плеера...

3 червня завершився 47-й Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість". Режисери та актори з різних куточків світу зібралися у столиці України, щоб показати свої роботи та позмагатися за звання кращого.

У рамках "Молодості" відбулися покази студентського, короткометражного та повнометражного конкурсів, а також глядачам презентували український короткий метр.

Підбиваючи підсумки, журі визначило найкращі фільми у 6 конкурсних програмах та переможця традиційного для фестивалю Shoot&Play.

Отже, гран-прі 47-го кінофестивалю за найкращий дебют отримала картина "Святий" Андріуса Блажевічюса. Режисерові вручили статуетку "Скіфський Олень" та винагороду 10 тисяч доларів. Окрім того, деякі учасники отримали спеціальні відзнаки та стали переможцями в різних номінаціях.

Приз глядацьких симпатій дістався фільму "Тиха ніч" Пьотра Домалєвського. Найкращим фільмом конкурсу Shoot&Play визнали стрічку Анастасії Хоменко "Твій вибір принесе користь". Переможниця отримала приз у розмірі 1 тис. доларів.

А володарем "Скіфського оленя" за внесок у світове кіномистецтво став відомий німецький актор Юрген Прохнов.

У прес-службі "Молодості" повідомили, що цього року в рамках кінофестивалю показали близько двохсот фільмів з усього світу.

Фото: прес-служба фестивалю

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram