Україна розгромила Албанію у товариському матчі
  • Источник: Фото: ФФУ via Facebook

Збірні України та Албанії зіграли товариський матч у французькому місті Евіан, який закінчився переконливою перемогою українських футболістів.

Перед початком матчу головний тренер збірної України Андрій Шевченко вирішив змінити тактику і здійснив одразу шість замін. Знакове, що Марлос, розмістився у цьому матчі в центрі півзахисту, а не на правому фланзі, де він зазвичай грає.

Нова тактика Шевченка одразу ж дала результат: вже на 31 хвилині було забито перший гол у ворота албанців. Автор голу Євген Коноплянка пробив по воротах суперника після пасу Ярмоленка.

Вже за декілька хвилин номер сьомий збірної України отримав "алаверди" від Коноплянки, в результаті чого м’яч знову потрапив до воріт албанської збірної.

Третій гол від українців суперник отримав вже у доданий до першого тайму час. Незрозуміло чому, але гравці збірної Албанії зупинилися під час гри. В той самий момент Марлос видав пас у штрафний майданчик на Маліновського, останній – на Ярмоленка. Андрію ж залишалося тільки пробити порожні ворота.

У другому таймі активізувалася боротьба в центрі футбольного поля.

І хоча українці впевнено продовжували гру, на 89 хвилині матчу збірна Албанії вловила момент і забила гол у виконанні Емануеле Ндоя.

Однак за мить до фінального свистка Євген Коноплянка встановив остаточний рахунок матчу – 4:1.

Джерело: відео – YouTube, фото – з відкритих джерел