Гройсман лякає відставкою
Загрузка плеера...

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман готовий піти у відставку, якщо Антикорупційний суд не буде створено найближчим часом.

Про це він заявив під час спільного брифінгу з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм.

"Якщо цей суд – незалежний і справедливий – не буде утворено, я складу з себе повноваження прем’єр-міністра України і подам у відставку", - наголосив прем'єр.

Якщо парламентом не буде ухвалене рішення про створення Антикорупційного суду, то буде підірвана довіра до української влади всередині суспільства, а також зіпсований міжнародний авторитет України: саме цим Гройсман обумовив рішення про ймовірну відставку.

В свою чергу головний парламентар Андрій Парубій відзначив, що робитиме все, що від нього залежить, аби вже у четвер, 7 червня, відповідний законопроект було прийнято.

"Зробити усе можливе, аби рішення в четвер вже було прийняте: згідно з рекомендаціями Венеціанської комісії, рішення, яке буде відповідати очікуванням людей на справедливий суд та покарання корупціонерів", - заявив Парубій.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко висловив упевненість, що вже у липні 2018 року в Україні запрацює незалежний Антикорупційний суд.

Джерело: YouTube, фото – з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram