МОЗ каже, що слова Лінчевського вирвали з контексту
Загрузка плеера...

Міністерство охорони здоров'я нарешті офіційно висловилося щодо виступу заступника міністра Олександра Лінчевського, в якому він прямо заявив про неефективність лікування за кордоном українців, у яких діагностували рак, бо "кожен четвертий з них все одно помирає".

У МОЗ стверджують, що слова заступника міністра були вирвані із загального контексту "плідного діалогу".

"Заступник міністра Олександр Лінчевський приносить вибачення за емоційні висловлювання, неприпустимо невдало використані в його доповіді для опису проблеми, що зачіпає занадто чутливі питання для пацієнтів, їхніх близьких та небайдужих громадян", - йдеться в заяві, яку поширила прес-служба відомства.

І хоча МОЗ вважає некоректним припущення Лінчевського щодо високого рівня смертності, втім закликає всіх громадян припинити розповсюдження вирваних з контексту слів, бо на їхню думку, це несе "велику суспільну шкоду".

Нагадаємо, раніше українські ЗМІ оприлюднили заяву заступника міністра охорони здоров'я Олександра Лінчевського, яку він зробив під час виступу в Рахунковій палаті щодо ефективності використання державних коштів для лікування за кордоном громадян України, в яких діагностовано рак.

Лінчевський наголосив на нульовій ефективності цієї програми, бо люди, в яких діагностовано рак, за словами чиновника, "все одно помруть".  Такі слова обурили українське суспільство. Користувачі соцмереж вимагають відставки заступника міністра охорони здоров’я Лінчевського через його заяву.

Джерело: YouTube, фото – з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram