Facebook знову звинуватили у зливі даних
Загрузка плеера...

Компанія Facebook уклала з деякими фірмами низку угод, які нібито надають їм повний доступ до особистих даних користувачів соцмережі.

За інформацією іноземних ЗМІ, Facebook зливав інформацію щонайменше 60 найбільшим виробникам смартфонів. Цей процес розпочався ще 10 років тому, коли компанія намагалася завоювати авторитет і вибороти першість серед інших соціальних мереж.

При чому, виробники смартфонів мали доступ до даних не тільки користувачів соцмережі, але й їхніх друзів без необхідного дозволу.

Нагадаємо, гучний скандал довкола Facebook розгорівся після того, як хакери зламали близько 50 мільйонів профілів. Доступ до особистих даних користувачів соцмережі нібито отримала приватна фірма Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією Дональда Трампа у 2016 році.

Засновник Facebook Марк Цукерберг неодноразово вибачався за цей випадок перед європейцями та американцями. Він визнав, що за останні декілька років компанія робила недостатньо для захисту інформації. Цукерберг навіть свідчив з цього приводу у Конгресі США та Європарламенті. Глава соцмережі зазначив, що масштабний витік даних – це його особиста відповідальність як розробника.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram