До масових протестів у Грузії приєдналася опозиція
Загрузка плеера...

У неділю, 3 червня, у столиці Грузії Тбілісі пройшов четвертий день протестів. Тисячі активістів з національними прапорами зібралися біля будівлі парламенту з вимогами справедливого правосуддя, відставки уряду й генерального прокурора.

Біля мікрофона на акції виступив Заза Саралідзе, батько одного з вбитих підлітків Давида Саралідзе. Чоловік заявив про амбітні наміри зустрітися з прем’єр-міністром країни та попросив поміч у всіх політичних сил.

Пізніше до учасників акції приєдналися й опозиційні партії. Зокрема, Єдиний національний рух, Національно-демократична партія, "Держава заради народу", Християнсько-консервативна партія, "Нова Грузія" і "Нова єдність для Грузії".

Натовп заблокував головну магістраль міста. Після чого між поліцією та протестувальниками сталися сутички, але нікого не заарештували.

Окрім того, у Тбілісі відбувся окремий мітинг за участю, серед інших, студентства, з вимогою "справедливості без політики".

Як відомо, демонстрації у Грузії почалися 31 травня, коли Тбіліський міський суд виправдав одного з обвинувачених у вбивстві 16-річного Давида Саралідзе. Другому ж зловмиснику перекваліфікували обвинувачення з умисного вбивства на спробу умисного вбивства.

Пізніше на вимогу активістів подав у відставку головний прокурор Грузії Іраклій Шотадзе. Водночас прем’єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі відмовився залишати свій пост, але наказав провести нове розслідування вбивств двох підлітків.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram