В Україні дороги гірші, ніж у Мозамбіку
Загрузка плеера...

Українські дороги визнали одними з найгірших у світі. У рейтингу якості автошляхів Global Competitiveness Index 2017-2018 рр. наша держава посіла 130 місце із 137 можливих.

Навіть у Мозамбіку за оцінками світових експертів ситуація трохи краща - ця країна на 129 місці. І, до слова, повідомлень про те, що в цій державі оголошено рік доріг, не було…

Гіршими за українські виявилися магістралі в Парагваю, Ємені, Гвінеї, Мадагаскарі, Гаїті, Демократичній Республіці Конго та Мавританії.

Лідерами за якістю автошляхів визнали Об’єднані Арабські Емірати, Сінгапур та Швейцарію. Також до п’ятірки кращих увійшли Гонконг і Нідерланди.

Водночас у загальному рейтингу розвитку транспортної інфраструктури Україна посіла 87 місце, відразу після Чорногорії. У цій категорії останньою також визнали Мавританію. А лідер транспортної інфраструктури – Сінгапур.

Як би сумно це не звучало, та практично в усіх світових рейтингах Україна посідає аутсайдерські позиції. Приміром, за рівнем життя наша держава на 112 місці. У щорічному рейтингу кращих країн світу ми 69-ті серед 80 країн.

Рейтинг Freedom House констатував у нас кризу в інформаційній сфері. А восени минулого року Україна стала одним із лідерів за рівнем організованої злочинності.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram