Тисячі людей бігли заради маленьких сердець
Загрузка плеера...

У Києві відбувся спортивно-благодійний захід - 26-й "Пробіг під каштанами". Цього року він пройшов під гаслом "Біжу заради маленьких сердець".

У межах акції відбулися декілька забігів: свою майстерність показали як професійні спортсмени, так і малюки у ходунках, діти, які зберегли собі життя саме завдяки зібраним коштам та "нескорені" – люди на інвалідних візках або з фізичними обмеженнями.

Старт благодійного забігу дав київський міський голова Віталій Кличко, який і сам приєднався до акції. Очільник разом із учасниками подолав такий маршрут: від Михайлівської площі через Софійську, вулицю Хрещатик до Майдану й у зворотньому напрямку.

Організатори заявили, що загалом бігло близько 10 тисяч людей, хоча кількість учасників порахувати було практично неможливо. Та варто наголосити – небайдужих виявилося набагато більше, ніж очікували.

Свій вклад у порятунок життя дітей із вадами серця зробили гості з-за кордону, олімпійські чемпіони, команди державних та приватних компаній. Приєдналися й представники місії ОБСЄ на чолі з Александром Хугом.

Організатори акції повідомили, що кошти, зібрані в рамках проекту, спрямують на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для українського Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

До слова, за час існування для діток із хворобами серця вдалося зібрати майже півмільйона доларів. Тож, можна з упевненістю сказати, що "Пробіг під каштанами" не тільки об’єднує людей, а й спонукає до благодійності та рятує життя.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram