Скандал довкола ЗНО набирає обертів
Загрузка плеера...

Скандал довкола зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови набирає обертів. У соціальних мережах тисячі невдоволених випускників та їх батьків поскаржилися на погані умови проведення іспиту.

Найбільше претензій висловили щодо організації цьогорічного нововведення – аудіювання. За словами випускників, деяких викладачів та перекладачів, запис було зроблено неякісно – практично нічого не було зрозуміло…

Український центр оцінювання якості освіти відповів на ці скарги, але конкретного рішення проблеми так і не запропонував. У повідомленні було вказано, що така вимова дикторів нібито є необхідною для створення завдання різної складності. І додали, що максимальні 200 балів отримає не той, хто зробить все вірно, а той, хто складе іспит найкраще.

Відповідь Центру не заспокоїла, а навпаки ще більше занепокоїла випускників та батьків. За їх словами, на багатьох форумах стверджують, що це діти обманюють. Хоча, дивно – після іспиту з української мови подібних заяв не звучало…

Тож, чим вирішиться суперечка, важко сказати. Можливо, Центр оцінювання якості освіти анулює аудіювання чи знайде інше рішення… Та обурені батьки й їхні діти, для яких ось-ось відлунав останній дзвоник, з несправедливістю миритися не планують.

Фото:Google Відео:YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram