Українські банки жаліються на силовиків і суддів
Загрузка плеера...

Наряду з корупцією фінансовій системі України загрожують діяльність силовиків і українських суддів. Такого висновку дійшли у Національному банку України. Регулятор провів опитування, долучивши до нього керівників комерційних банків, а також страхових і інвестиційних установ.

Більшість респондентів оцінила нинішній стан фінансового сектору як задовільний (таку відповідь дали майже дві третини опитаних). Кожен четвертий бізнесмен назвав умови роботи поганими. Половина респондентів заявила, що не бачить якихось змін і не сподівається на них впродовж найближчих років. До того ж, чотири з десяти представників ринку заявили, що робота в Україні досить ризикована.

При цьому корупцію, силовиків і систему правосуддя вважають головними джерелами ризику. Також фінансисти потерпають від соціальної та політичної ситуації, від поганого захисту прав інвесторів і кредиторів, а також від злочинної діяльності шахраїв і хакерів. До того ж, по українській економіці б'є погіршення відносин з Міжнародним валютним фондом.

Зазначимо, нещодавно МВФ погрішив прогноз зростання українського ВВП у 2019 році.

Джерело відео: YouTubе

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram