"Укрспирт" заявив про знищення галузі
Загрузка плеера...

Чиновники почали знищувати спиртову галузь країни. Таку заяву зробили на держпідприємстві "Укрспирт" після того, як на рахунки організації було накладено арешт. За горілчану промисловість взялась виконавча служба, яка стверджує, що підприємство має повернути 187 млн грн.

При цьому "Укрспирт" запевняє, що жодної податкової заборгованості або інших непогашених платежів у підприємства немає. На підприємстві пояснили, що виконавча служба взялась стягувати податкові нарахування за 2012-2014 роки. Ці виплати, за інформацією "Укрспирту", були неузгоджені, проте ніхто з чиновників так і не був притягнений до відповідальності за неправильно нараховані відрахування.

В "Укрспирті" розповіли, що вже оскаржили нарахування податків за 2021-2014 роки, і домоглися позитивного рішення Вищого адміністративного суду. А от посадовці виконавчої служби знехтували судовою ухвалою і дали хід наказам про замороження активів компанії. На підприємстві стверджують, що стягнення грошей призведе до банкрутства державної компанії. "Укрспирт" звернувся до Кабінету Міністрів, вимагаючи високопосадовців втрутитись у ситуацію. Працівники галузі пояснили, що збитки, яких зазнає держава через доведення заводів до банкрутства, значно перевищують величину спірних податкових нарахувань. Бюджет може не дорахуватися близько 10 млрд грн акцизного податку на рік.

Нагадаємо, на початку цього року у Румунії затримали колишнього керівника "Укрспирту", якого підозрюють у корупційних оборудках.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram